O nás

Výškové práce ERET


Jsme rodinná firma zabývající se prací ve výškách. Firma vznikla začátkem roku 2015, kdy zpočátku naše hlavní činnost byla kácení rizikových stromů, následná likvidace větví a případné odstranění pařezů. Postupem času práce přibývalo a firma se rozrůstala. Investovali jsme do profesionálního vybavení pro lezeckou techniku na stromy a snažili se odvádět kvalitní a bezpečnou práci. Dále jsme praxí a absolvováním různých kurzů získali dostatek zkušeností a začali se zajímat o stromy jako takové. Snažíme se o stromy pečovat a pokud je to možné provést takový zásah, který stromu pomůže se zotavením a umožní mu dále růst. Firma vlastní výkonný štěpkovač LS 160 PB od českého výrobce Laski. Po provedeném kácení / ořezu stromu jsme takto schopni zlikvidovat větve a dřevní hmotu. Toto je pro zákazníka velmi výhodné a ušetří spoustu práce. 

Dále v roce 2018 firmu oslovilo několik zákazníků s tím, že mají problém na střeše, kdy do domu zatéká. Zpravidla se jednalo o místa, kde bylo k opravě nutné užít lezeckou techniku a potřebné vybavení, aby se zabránilo složité stavbě lešení. Tímto se firma začala věnovat i opravám střech a pracím s tímto souvisejících, jako je čištěný okapových žlabů a svodů, výměna poškozené krytiny, montáže různých zařízení, zajištění / odstranění volných částí na střeše atd.. Následující roky firma prosperovala a spokojených zákazníků přibývalo. Zbýval tedy poslední logický krok a to rozšíření služeb za účelem renovace / nátěru stávající střechy, aby po případné opravě mohla být celá střecha zrenovována a ošetřena tak, aby se životnost střechy prodloužila a zákazník nemusel investovat do střechy nové. Za tímto účelem firma investovala do vysokotlakého bezvzduchového stříkacího zařízení Storch Airless ST 550, který poskytuje vysokou produktivitu, komfort a kvalitu nástřiku při snížené spotřebě nátěrových hmot. Touto metodou docílíme dokonale jednotného nátěru a to i v hůře přístupných místech. Životnost střechy se tak prodlouží až o 10 let za zlomek ceny střechy nové. 

Dále by bylo dobré uvést, že převážná část prací co naše firma provádí, probíhá vysoko nad zemí ve stížených podmínkách, na střeše případně na stromě, což s sebou nese určitá rizika a zvýšené nároky na bezpečnost a zkušenosti. Za dobu působení naší firmy nedošlo k žádné pojistné události ani vážnému zranění. Přesto jsme pojištěni proti vzniklé škodě a to do výše 10 000 000 Kč. 

Všichni členové firmy vlastní potřebná školení jako jsou práce s motorovou pilou, práce ve výškách a certifikát Arborista - základní školení pro práce ve výškách - Stromolezení. 

Tímto končí povídání o naší firmě a nezbývá doufat v další spokojené zákazníky a hladce odvedenou práci, jako tomu bylo dosud. S pozdravem

Výškové práce ERET

Výškové práce ERET, Hodoviz 22, Hvozd, 331 01, +420 602 394 840, +420 608 463 528
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!