Oprava střechy

Vzhledem k tomu, že naše firma je zaměřena převážně na práce ve výškách, zabýváme se hlavně opravami střech, kde je nutné využít lezeckou techniku, případně výškovou plošinu. Provádíme práce jako: výměna poškozené krytiny, čištění úžlabí, okapových žlabů a svodů, odstranění / zajištění volných částí střechy, montáž / demontáž různých zařízení, klempířské práce. Pokud to situace dovolí, práci provádíme za užití lezecké techniky, při čemž odpadá nutnost komplikované stavby lešení a zákazník tak šetří čas i peníze. 

Jsou případy, kdy není možné se k místu za užití lezecké techniky dostat. Jedná se o situace, kdy je střecha v tak špatném stavu, že by následný pohyb po střeše znamenal více škody než užitku. Tento problém bývá hlavně u eternitových šablon, které jsou hodně křehké. Dále jsou místa, kam se není možné za užití lezecké techniky dostat a odvést kvalitní práci. V těchto případech využíváme výškové plošiny. Pokud není možné využití výškové plošiny (plošina se na místo nedostane), snažíme se navrhnout jiné vhodné řešení. 

CENÍK

Cena prováděných prací je hodně individuální. Nelze určit taxativní cenu, protože každá oprava je jinak technicky náročná a vyžaduje specifický přístup a vybavení. Nabízíme odbornou prohlídku, kdy navrhneme řešení s technologickým postupem a poskytneme cenovou nabídku. Tuto službu provádíme zdarma

Výškové práce ERET, Hodoviz 22, Hvozd, 331 01, +420 602 394 840, +420 608 463 528
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!